Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Radni powiatowi będą obradować i uchwalać

Na czwartek, 2 lutego zaplanowana została kolejna sesja Rady Powiatu w Biłgoraju. Radni powiatowi obradować będą od godz. 16 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju przy ul. Kościuszki 94. Zajmą się m.in. projektem dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego oraz wynagrodzeniem dla nowego starosty biłgorajskiego Kazimierza Pateraka.

 

W czwartek, 2 lutego o godz. 16, w w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju (ul. Kościuszki 94) odbędzie się XXVIII sesja V kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju. W programie przewidziano m.in. sprawozdania z pracy Rady Powiatu w Biłgoraju i stałych komisji w 2016 roku, podjęcie uchwał w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Powiatu w Biłgoraju, zatwierdzenia planu kontroli komisji rewizyjnej oraz planów pracy komisji stałych rady powiatu w 2017 roku.

Radni podejmą też uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla nowego starosty biłgorajskiego Kazimierza Pateraka oraz udzielenia pomocy finansowej miastu Józefów na dofinansowanie zakupu autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych dla tamtejszego Warsztatu Terapii Zajęciowej. Zajmą się również projektem dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego.

MaSzt
piątek, 27 stycznia 2017

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: