Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Powiatowy Dzień Kobiet z czterodniowym poślizgiem

Nie 8 marca, lecz w niedzielę, cztery dni później, w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbędzie się koncert w ramach Powiatowego Dnia Kobiet. Wystąpią m.in. zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury. Starosta biłgorajski Kazimierz Paterak złoży paniom życzenia. Wszystkie kobiety dostaną słodki upominek.

 

Zespół Tańca Ludowego „Tanew”, Klub Tańca Towarzyskiego „Impuls”, Zespół Wokalno-Instrumentalny „Zawierucha”, Zespół Tańca Współczesnego „Ada”, tancerze ze Studia Tańca „Styl” i solistki ze Studia Wokalnego „Kombinejszyn” wystąpią w niedzielę, 12 marca w ramach Powiatowego Dnia Kobiet. Impreza organizowana przez Starostwo Powiatowe w Biłgoraju odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Początek zaplanowano na godz. 16. Wstęp jest nieodpłatny.

W programie jest także pokaz mody w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Ponadto starosta biłgorajski Kazimierz Paterak złoży paniom życzenia, a wszystkie przybyłe kobiety dostaną słodki upominek. Powiatowy Dzień Kobiet zorganizowany zostanie po raz czwarty. Po raz pierwszy impreza odbyła się trzy lata temu, za kadencji starosty Mariana Tokarskiego, w roku wyborów samorządowych. W pierwszej edycji uczestniczyło około 800 osób, w tym ponad 700 kobiet z powiatu biłgorajskiego.

MaSzt
czwartek, 9 marca 2017

REKLAMA

akademia GOL

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: