Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Od piątku do niedzieli trwać będą Dni Krasnobrodu

Tegoroczne święto Krasnobrodu odbędzie się już w najbliższy weekend. Pierwsze imprezy z okazji Dni Krasnobrodu zaplanowane zostały na piątek, 21 lipca. Zabawa trwać będzie do późnych godzin nocnych w niedzielę. Wśród atrakcji są m.in. festyn wakacyjny obok zalewu, koncerty zespołów Heidfeld, Tex, Fasteri i Hayer oraz Czadomana, występ zespołu folklorystycznego Wójtowianie, Teatr Ognia, sobotnia i niedzielna dyskoteka pod gołym niebem oraz przegląd orkiestr dętych. Jednym z patronów medialnych Dni Krasnobrodu są „Echa Roztocza”.

 

Od najbliższego piątku do niedzieli (21-23 lipca) trwać będą Dni Krasnobrodu. Na piątek, na godz. 18 w Krasnobrodzkim Domu Kultury zaplanowany został wernisaż wystawy malarstwa terapeutycznego Grażyny Sybirskiej-Wilk „Anioły”, połączony z występem Kapeli Wójtowicz z Oslo. Imprezy sobotnie rozpoczną się już o godz. 6.30 nad zalewem, na grobli przy stadionie Igrosu Krasnobród. Odbędą się tam zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Krasnobrodu. O godz. 17 odbędzie się festyn wakacyjny. W programie są konkursy i zabawy z nagrodami dla dzieci, występ zespołu tańca nowoczesnego Step Dance z Krasnobrodzkiego Domu Kultury, prezentacje wokalne Aleksandry Bełz oraz pokaz tańca orientalnego w wykonaniu Faizy. Na godz. 19 przewidziano galę disco polo. Kolejno wystąpią zespoły Heidfeld, Tex i Faster. Potem będzie można zobaczyć Teatr Ognia, a następnie zabawić się na dyskotece pod gołym niebem. Wszystko na terenie obok zalewu przy ul. Partyzantów.

Tamże w niedzielę godz. 14 odbędzie się przegląd orkiestr dętych. Wystąpią orkiestry z Gorzyc, Krasnobrodu, Polichny, Rejowca, Sitna, Tomaszowa Lubelskiego, Ulanu-Majoratu i Zaburza. Ich zbiórkę zaplanowano na godz. 13.15, na Placu Siekluckiego w centrum Krasnobrodu. Kwadrans później nastąpi przemarsz orkiestr na miejsce występów obok zalewu. O godz. 19 koncertował będzie zespół folklorystyczny Wójtowianie, a po nim zespół Hayer oraz Czadoman. Niedzielne atrakcje także zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Warto dodać, że podczas Dni Krasnobrodu odbędzie się wystawa ptaków egzotycznych (w niedzielę, w godz. od 14 do 18), dzieci będą mogły korzystać ze zjeżdżalni, przewidziano także piknikową gastronomię, stoiska handlowe oraz stoisko Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zamościu (stacja zaplanowała na sobotę konkursy i porady promujące zdrowy tryb życia, pomiary stężenia tlenku węgla u palaczy oraz pokazy i ćwiczenia z norkogoglami i alkogoglami.

MaSzt
poniedziałek, 17 lipca 2017

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: