Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

„Operetkowe randez-vous” w Zwierzyńcu

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu organizuje „Operetkowe randez-vous”. Koncert odbędzie się w sobotę, 28 stycznia o godz. 16 w sali teatralnej Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu.

 

Takiego koncertu w Zwierzyńcu dawno nie było – zapewniają organizatorzy w zaproszeniu na „Operetkowe randez-vous”. Koncert odbędzie się w sobotę, 28 stycznia o godz. 16 w sali teatralnej Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu. Wystąpią sopranistki Izabela Witwicka i Katarzyna Guran oraz tenorzy Jarosław Bielecki i Jakub Klich z Teatru Muzycznego „Iwia”. Artyści zaśpiewają najpiękniejsze arie i duety m.in. z operetek „Wesoła wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Wiedeńska krew” i „Hrabina Marica”.

Organizatorzy koncertu informują, że widzowie będą mogli śpiewać, tańczyć, a nawet wymieniać poglądy na temat delikatniej sfery kontaktów damsko-męskich, które są głównym tematem spotkania. Natomiast artyści zapowiadają, że będzie to „koncert pełny radości i wolności, bez trosk i wszelakich obowiązków”. – Któż z nas chociaż przez chwilę nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji, a taką możliwość daje „Rendez-vous z operetką”, czyli połączenie przepełnionego wyszukanym dowcipem i smakiem spektaklu, opartego na sytuacjach z życia wziętych – czytamy w zapowiedzi koncertu. Wstęp jest nieodpłatny.

MaSzt
czwartek, 26 stycznia 2017

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: