Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

OGŁOSZENIA

sprzedam

 

kupię

  • kupię archiwalne wydania, najchętniej kompletne roczniki Rzeczpospolitej, Przeglądu Sportowego, Polityki, Tygodnika Zamojskiego, Kroniki Tygodnia oraz innych gazet o tematyce regionalnej, społeczno-politycznej i sportowej, tel. 606 690 487

zamienię

 

oddam za darmo

 

motoryzacja

 

nieruchomości

  • sprzedam działkę o powierzchni 8,7 ara w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Majdańskiej, cena 50 tys. zł, tel. 501 428 236
  • sprzedam działkę o powierzchni 11,3 ara w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Wiejskiej, cena 80 tys. zł, tel. 501 428 236
  • do wynajęcia mieszkanie w centrum Biłgoraja, tel. 668 844 381

usługi

 

praca

  • Akademia Przedszkolaka w Biłgoraju zatrudni nauczyciela rytmiki i korekty, tel. 84 686 40 71

inne ogłoszenia

 

 

JAK ZAMIEŚCIĆ OGŁOSZENIE?

Treść ogłoszenia należy wysłać na adres mailowy wydawnictwo@izamarka.pl.

W treści ogłoszenia obowiązkowo trzeba wpisać dane kontaktowe (numer telefonu lub adres e-mail).

Firmy, przedsiębiorstwa i instytucje mają obowiązek podać na końcu treści ogłoszenia swoją pełną nazwę i dokładny adres.

W tytule wiadomości koniecznie należy wpisać słowo „ogłoszenie”.

Obowiązkowo w treści wiadomości mailowej trzeba podać swoje personalia (imię i nazwisko do wiadomości redakcji) oraz telefon kontaktowy w celu weryfikacji ogłoszenia.

 

WAŻNE INFORMACJE DLA OGŁOSZENIODAWCÓW

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji ogłoszenia bez podania przyczyny.

Zastrzegamy sobie prawo do korekty w ogłoszeniu błędów językowych oraz do przeredagowania treści, jeśli została napisana niezgodnie z zasadami języka polskiego lub zawiera słowa i informacje zakazane do publikacji.

Publikacja ogłoszeń o wysokiej komercyjności jest możliwa tylko za odpłatnością według stawek zgodnych z cennikiem reklam i ogłoszeń portalu echaroztocza.pl (numer telefonu kontaktowego w tej sprawie 606 690 487).

MARKOWE TEKSTY
Marek Sztochel
  • Myślcie o dzieciach, a nie potencjalnych zyskach!

    „Interes ludzi wiąże i kłóci” – głosi przysłowie polskie. W Biłgoraju nastał boom na szkółki piłkarskie dla najmłodszych adeptów najpopularniejszej w naszym kraju dyscypliny sportowej. Jeszcze do niedawna były cztery, a teraz jest ich sześć. Rozgorzała walka o dzieci, a także o miejsce do trenowania – ponoć wszyscy koniecznie muszą mieć zajęcia na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy „jedynce”, jakby w Biłgoraju nie było innych tego typu obiektów, w tym trawiastych. Środowisko, zamiast współpracować, skłóca się coraz bardziej. Narasta wzajemna niechęć. Jedni na drugich patrzą wilkiem, w myśl chorej zasady „albo jesteś ze mną, albo przeciwko mnie”. Tylko czekać, kiedy zacznie się wzajemne podkładanie sobie świń. Boom na szkółki piłkarskie przypomina mi sytuację sprzed lat, gdy ludziska masowo „rzuciły się” na uprawę porzeczki. Szybko jej wartość spadła poniżej poziomu opłacalności produkcji, a dziś wiele dawnych plantacji przypomina ugór – najlepiej czują się tam chwasty, a nikt nie zbiera owoców, które spadają i gniją w gąszczu. A przecież dzieci nie są towarem, którym można kupczyć, jak porzeczką.

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: