Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Możesz rozwijać swoją fotograficzną pasję

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne organizuje cykl otwartych spotkań, na które zaprasza osoby interesujące się fotografią. Pierwsze spotkanie zaplanowane zostało na 6 lutego (poniedziałek) o godz. 17 w w „Szkole Życia” przy ul. Bazyliańskiej 3 i ul. Zamenhofa 9 w Zamościu. Mogą w nim uczestniczyć osoby, które dopiero rozpoczynają swoją fotograficzną przygodę, oraz ci, którzy od wielu lat się nią zajmują.

 

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 17 odbywać się będą „Zamojskie Spotkania z Fotografią”. – Podczas ich trwania prezentowane będą treści związane z historią fotografii oraz dylematami, które jej dotyczą. Na spotkaniach będą odbywały się pokazy fotografii: prezentacje prac uznanych twórców oraz chętnych osób, zainteresowanych spotkaniami, rozpoczynających swoją przygodę fotograficzną. Będzie można uzyskać poradę jak lepiej fotografować i zaplanować swój rozwój artystyczny, poznać sprzęt fotograficzny – historyczny i współczesny, oraz porozmawiać o publikacjach fotograficznych, które mają wpływ na kierunki rozwoju fotografii – informują organizatorzy spotkań, czyli członkowie Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Spotkania będą miały charakter otwarty. Będą mogli w nich uczestniczyć wszyscy chętni pasjonaci fotografii, bez względu na stopień zaawansowania. Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 6 lutego o godz. 17 w zamojskiej „Szkole Życia” (ul. Bazyliańska 3 i ul. Zamenhofa 9).

MaSzt
poniedziałek, 30 stycznia 2017
fot. Ewa Monastyrska

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: