Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Margaret na 450-lecie Tarnogrodu

Przez trzy dni, od piątku do niedzieli (4-6 sierpnia) Tarnogród świętował będzie swoje 450-lecie. W programie jubileuszowych Dni Tarnogrodu są liczne koncerty, pokazy i zawody sportowe. Gwiazdą będzie 26-letnia Małgorzata Jamroży, znana jako Margaret – wykonawczyni przeboju „Thank You Very Much”.

 

Piosenkarka Małgorzata Jamroży, występująca na estradzie jako Margaret, zaśpiewa w niedzielę, 6 sierpnia wieczorem w Tarnogrodzie. Gwiazda będzie koncertowała w ramach Dni Tarnogrodu, które w tym roku zbiegły się z 450-leciem tego miasteczka. Niedzielne występy rozpoczną się o godz. 18 na scenie, na Placu Targowym. Najpierw wystąpi zespół Motif, a jednocześnie odbędą się pokazy taneczne „Zumba Fitness”. Później, około godz. 20, wystąpi „Don Vasyl Junior”, a tuż po nim – zespół z Tarnogrodu Fire Over Limits, który będzie supportem dla gwiazdy wieczoru czyli wspomnianej Margaret. Imprezę zakończy dyskoteka pod gołym niebem.

Niedzielne Dni Tarnogrodu rozpoczną się od zawodów Pucharu Narodów Strongman 2017. Od godz. 14 na stadionie Olimpiakosu Tarnogród poprowadzi je Piotr Woltman z Radia ESKA. Będzie to jedna z ośmiu tego typu imprez, odbywających się na terenie Europy. Finał tych zmagań odbywa się co roku w Madrycie na imprezie Arnolda Schwarzeneggera „Arnold Classic”. Organizatorzy zapowiadają, że po rozdaniu największym mocarzom pucharów i nagród, publiczność będzie mogła się fotografować z zawodnikami. Imprezę urozmaicą zabawy i konkursy dla publiczności.

Dni Tarnogrodu zainaugurowane zostaną już w piątek, 4 sierpnia. Na miejscowym orliku, obok stadionu Olimpiakosu, rozegrane zostaną turnieje piłkarskie w dwóch kategoriach wiekowych – do siedmiu i dziesięciu lat. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 15. Natomiast o godz. 21 w ramach „Kina pod Gwiazdami” odbędzie się projekcja filmu.

Z kolei w sobotę, 5 sierpnia od godz. 12 na stadionie Olimpiakosu toczyć się będzie piłkarska rywalizacja o Puchar Burmistrza Tarnogrodu. W rozgrywkach weźmie udział sześć zespołów: Olimpiakos Tarnogród, Łada 1945 Biłgoraj, Piast Babice, Tanew Majdan Stary, Victoria Łukowa Chmielek i Victoria Stary Dzików. Potem odbędzie się festyn na Placu Targowym. Od godz. 19 występować będą Dj Focus oraz zespoły Malibu i Faster. Sobotnie świętowanie zakończy dyskoteka pod gołym niebem.

MaSzt
czwartek, 3 sierpnia 2017
fot. Wikipedia

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: