Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Pod koniec sierpnia premiera trzeciego tomu „sagi roztoczańskiej”

Na drugą połowę sierpnia Wydawnictwo „Replika” zapowiada premierę książki „Zatańcz ze mną”. To trzeci tom „sagi roztoczańskiej” autorstwa Moniki Rebizant-Siwiło – pochodzącej z Rybnicy koło Suśca nauczycielki historii, bibliotekarki i przewodniczki po Roztoczu. Książka ukaże się pod patronatem medialnym „Ech Roztocza”.

 

Powieści Moniki Rebizant-Siwiło „Zatrzymaj mnie” i „Przytul mnie”, które ukazały się w ramach „sagi roztoczańskiej”, zostały pozytywnie i ciepło przyjęte przez czytelniczki. Już niedługo ukaże się trzeci tom z tej serii – książka „Zatańcz ze mną”. Poznańskie Wydawnictwo „Replika” zapowiada jej premierę na drugą połowę sierpnia.

 

zatańcz ze mną (2)

Czego tym razem mogą się spodziewać czytelniczki książek Moniki Rebizant-Siwiło? „Wszyscy wiemy, że życie potrafi zaskakiwać i stawia przed nami wciąż nowe wyzwania. Aby zrobić krok do przodu, często trzeba najpierw wykonać kilka kroków do tyłu. Należy także pogodzić się z przeszłością i przestać ją rozpamiętywać. Majka doskonale o tym wie, lecz pomimo upływu czasu żyje tym, co dla Michała bezpowrotnie przeminęło. Oboje nie są już tacy sami, lecz w sercu Majki wspomnienie pierwszej miłości nadal zajmuje ważne miejsce. Jest szczęśliwa, ma dom, dobrze prosperującą firmę, a przede wszystkim Gabrysię, lecz pomimo usilnych prób nie potrafi zapomnieć o przeszłości. Michał Rawicz wciąż gra w jej sercu i myślach pierwsze skrzypce. A może nie jest jeszcze za późno? Trzeba działać, bo tylko ludzie odważni sięgają gwiazd! Majka niczego nie planuje, lecz nowe okoliczności wydają się jej sprzyjać. Zawsze była uparta i umiała postawić na swoim. Podejmuje więc grę, by zrobić kolejny krok w chmurach. Czy do zaćmienia słońca zostało jeszcze trochę czasu?” – tak w komunikacie prasowym Wydawnictwo „Replika” opisuje swoją nową publikację.

Monika Rebizant-Siwiło urodziła się 9 maja 1975 roku w Tomaszowie Lubelskim. Pochodzi z Rybnicy – małej miejscowości koło Suśca. Pracuje w Zamościu, w Szkole Podstawowej nr 8 i Bursie Międzyszkolnej nr 2 jako nauczycielka historii i bibliotekarka. Jest także przewodniczką turystyczną po Roztoczu. Zadebiutowała w 2010 roku powieścią obyczajową „Singiel”. Do jej najpopularniejszych książek należą także „Wrzosowiska”. Pisze również opowiadania. Publikowała artykuły prasowe, dotyczące obyczajów oraz historii Roztocza i turystyki na łamach „Tygodnika Zamojskiego” i „Tygodnika Tomaszowskiego”, na bazie którego powstały w 2012 roku „Echa Roztocza”. Pisarka zapowiada spotkania autorskie z czytelnikami na terenie Roztocza. Będziemy o nich informowali w „Echach Roztocza”, które objęły patronat medialny nad książką „Zatańcz ze mną”. Czytajcie nas uważnie – wkrótce do wygrania na naszym portalu będą książki Moniki Rebizant-Siwiło.

MaSzt
czwartek, 27 lipca 2017

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: