Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Konferencja o przedsiębiorczości

„Jestem przedsiębiorcą – inwestuję w siebie” – to tytuł konferencji o przedsiębiorczości, która odbędzie się w piątek, 10 marca o godz. 10 w auli Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Wykładów można wysłuchać nieodpłatnie.

 

W piątek, 10 marca o godz. 10 w auli Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju odbędzie się konferencja zatytułowana „Jestem przedsiębiorcą – inwestuję w siebie”. Konferencja zorganizowana zostanie w ramach Dni Szkoły Głównej Handlowej w LO im. ONZ. W programie będą m.in. prelekcje wykładowcy SGH, przedstawiciela Banku PKO SA oraz biłgorajskiego przedsiębiorcy z branży elektrycznej Kazimierza Ordeckiego (na zdjęciu). Po zakończeniu wykładów zaplanowane zostały warsztaty dla uczniów.

Konferencja „Jestem przedsiębiorcą – inwestuję w siebie” odbędzie się w ramach patronatu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie sprawowanego nad Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju. Porozumienie o współpracy SGH z biłgorajskim liceum zostało podpisane 13 kwietnia 2016 roku podczas obchodów 110-lecia warszawskiej uczelni. SGH wytypowała wówczas w całej Polsce 45 szkół ponadgimnazjalnych i utworzyło w nich „Klasy akademickie SGH”. Zgodnie z zawartym porozumieniem uczniowie LO im. ONZ w Biłgoraju mogą korzystać z zajęć edukacyjnych, prowadzonych przez kadrę naukową SGH, oraz uczestniczyć w ważnych wydarzeniach, uroczystościach i konkursach o tematyce ekonomicznej, organizowanych przez uczelnię. Mogą też współpracować z uczelnią w zakresie tutoringu, korzystać z biblioteki SGH i doświadczeń studenckich kół naukowych.

MaSzt
czwartek, 9 marca 2017

REKLAMA

akademia GOL

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: