Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Kolejny spektakl na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury

Biłgorajskie Centrum Kultury szykuje kolejną mocną dawkę kultury na swojej scenie. Tym razem będzie można obejrzeć spektakl „Przepraszam, co Pan tu robi?”. Komedia wystawiona zostanie w czwartek, 23 lutego o godz. 19.30.

„Absurdalne dialogi, błyskotliwe riposty, popkulturowa erudycja i sytuacje, w które bohaterowie zapędzają się z coraz większym entuzjazmem” – tak w komunikacie prasowym Biłgorajskie Centrum Kultury zapowiada spektakl „Przepraszam, co Pan tu robi?”. Komedia wystawiona zostanie w czwartek, 23 lutego o godz. 19.30 na scenie BCK.

Czyj kunszt aktorski tym razem będzie mogła podziwiać biłgorajska publiczność? W spektaklu zamiennie występują: Agnieszka Wielgosz i Aleksandra Szwed w roli Marii, Anna Korcz i Małgorzata Kosik w roli Krystyny, Bartosz Żukowski i Kazimierz Mazur w roli Jana, Wojciech Błach i Łukasz Konopka w roli Karola oraz Waldemar Obłoza, Paweł Okoński i Andrzej Niemirski w roli Michała. Bilety wstępu są po 80 zł. Można je nabyć w kasie kina BCK. Rezerwacji grupowych można dokonywać codziennie przez całą dobę pod numerem telefonu 668 156 310. Wejściówki są także dostępne w internecie (kupbilecik.pl, agencjabiabel.pl i ebilet.pl) oraz w salonach sieci „Empik”.

MaSzt
poniedziałek, 30 stycznia 2017

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: