Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Jarosław Sachajko spotka się z mieszkańcami Szczebrzeszyna i okolic

Poseł stowarzyszenia Kukiz’15 Jarosław Sachajko będzie gościł w Szczebrzeszynie. W czwartek, 16 lutego o godz. 17 spotka się z mieszkańcami tego miasteczka oraz okolicznych miejscowości, by porozmawiać z nimi na tematy związane z krajową gospodarką.

 

Chełmski Odział Stowarzyszenia Kukiz’15 oraz Stowarzyszenie Rolników i Konsumentów Kukiz’15 organizują w Szczebrzeszynie spotkanie posła Jarosława Sachajko z mieszkańcami tego miasteczka oraz okolicznych miejscowości. Spotkanie zaplanowano na czwartek, 16 lutego o godz. 17 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Sądowej 3 w Szczebrzeszynie. Uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać z posłem na tematy z polską gospodarką. Jarosław Sachajko planuje poruszyć m.in. kwestie związane z ogólnokrajowym zagadnieniem w zakresie rolnictwa, umową gospodarczo-handlową CETA, ekspansją ukraińskiego zboża oraz różnych problemów rolników z Zamojszczyzny. Wstęp jest nieodpłatny.

akademia GOL

Poseł Jarosław Sachajko ma 46 lat. Mieszka w Zamościu. Jest przewodniczącym sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W 1992 roku ukończył fizjoterapię w Medycznym Studium Zawodowym w Zamościu, a cztery lata później – studia rolnicze na Akademii Rolniczej w Lublinie. W 1998 roku uzyskał tytuł magistra ekonomii w warszawskiej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Natomiast w 2010 roku został doktorem nauk rolniczych. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości w Warszawskiej Szkole Zarządzania. Pracował jako asystent techniczny na Akademii Rolniczej w Lublinie oraz jako asystent w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Był analitykiem kryminalnym w Prokuraturze Okręgowej w Zamościu. W 2012 roku rozpoczął własną działalność gospodarczą m.in. w branży szkoleniowej.

Jarosław Sachajko jest działaczem Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. W 2015 roku, w wybrorach parlamentarnych uzyskał mandat posła. Otrzymał głosy 10 722 wyborców. Startował w okręgu chełmskim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15 Pawła Kukiza.

MaSzt
wtorek, 14 lutego 2017

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: