Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Hurtownia sprzętu sportowego „MAAW sport” została partnerem serwisu „Echa Sportu”

Od 1 lutego na naszym portalu, w dziale „Echa Sportu” często pojawiała się będzie marka „MAAW sport”, zwłaszcza jej reklamy i materiały promocyjne. To efekt współpracy marketingowej, jaką nawiązaliśmy z hurtownią sprzętu sportowego, by reklamować oferowane przez nią towary i usługi, a jednocześnie rozwijać nasz serwis. Zapraszamy do współpracy inne firmy. Mamy jeszcze dziewięć działów, które czekają na swoich patronów.

 

Hurtownia sprzętu sportowego „MAAW sport” działa na rynku od 15 lat. Posiada sklepy w Przeworsku, Biłgoraju, Jarosławiu, Leżajsku, Lubaczowie, Łańcucie, Nisku i Przemyślu. Prowadzi sprzedaż obuwia i odzieży sportowej oraz innego sprzętu sportowego. W sprzedaży ma także trofea sportowe dla wszystkich dyscyplin. Kompleksowo wyposaża kluby i ośrodki sportowe oraz szkoły. W ofercie „MAAW sport” znajdują się markowe wyroby renomowanych firm zachodnich oraz popularnych producentów krajowych.

Od 1 lutego firma „MAAW sport” będzie patronowała naszemu serwisowi „Echa Sportu”. Dzięki wsparciu, jakie otrzymamy od owej hurtowni sprzętu sportowego, będziemy mogli jeszcze bardziej rozwijać nasz portal. W dziale „Echa Sportu” będą pojawiały się informacje o aktualnej ofercie „MAAW sport” oraz różnego rodzaju materiały promocyjne i reklamowe. Warto podkreślić, że z redagującym portal „Echa Roztocza” (echaroztocza.pl) Wydawnictwem „Izamarka” hurtownia „MAAW sport” współpracuje od kilku lat. Firma wspierała nasze przedsięwzięcia sportowe, m.in. organizowany w lipcu na stadionie w Zwierzyńcu piłkarski turniej oldbojów „Piłka Leśnych Dziadków”, który zamierzamy kontynuować.

Zapraszamy do współpracy inne firmy i przedsiębiorstwa, którym proponujemy patronowanie pozostałym działom naszego portalu. Jest ich dziewięć. „Echa Roztocza” to także „Echa Biłgoraja”, „Echa Gmin”, „Echa Tomaszowa”, „Echa Zamościa”, „Echa Polityki”, „Echa Historii”, „Echa Kultury”, „Echa Motoryzacji” i „Echa Turystyki”. Współpraca marketingowa pozwoli nam rozszerzyć działalność informacyjną i publicystyczną, której przyświeca idea „Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie”. Informacje na temat współpracy można uzyskać pod numerem telefonu 606 690 487 lub za pomocą poczty mailowej (wydawnictwo@izamarka.pl).

MaSzt
poniedziałek, 30 stycznia 2017

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: