Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Fotografie z sześciu kontynentów na jednej wystawie

Od 21 kwietnia (piątek) do 11 maja (czwartek) w Galerii Fotografii „Stylowy” w Zamościu oglądać będzie można zdjęcia Marka Marcoli ze Zwierzyńca, wykonane przez niego podczas zagranicznych podróży turystycznych. Oficjalne otwarcie wystawy fotografii „Wspomnienia z podróży” odbędzie się w piątek, 21 kwietnia o godz. 17.

 

57-letni Marek Marcola ze Zwierzyńca, były pracownik samorządowy, a obecnie kwaterodawca, z zamiłowania jest podróżnikiem, zainteresowanym poznawaniem ciekawych miejsc na całym świecie. Odwiedził w celach turystycznych 85 krajów na sześciu kontynentach. Stał przy murach chińskim i berlińskim oraz piramidach egipskich i meksykańskich. Zobaczył najwyższe góry świata i najwyższy wodospad, był na sawannie, pustyni, stepie, w dżungli, buszu i tundrze, odwiedził wiele światowej sławy zabytków. Wspomnienia ze swoich podróży opisywał m.in. na łamach tygodnika „Echa Roztocza”. Podczas wyjazdów wykonał mnóstwo interesujących fotografii. Najciekawsze zdjęcia autorstwa Marka Marcoli będzie można obejrzeć na wystawie „Wspomnienia z podróży” w Galerii Fotografii „Stylowy” w Zamościu.

Na wystawę autor zaprasza wraz z Zamojskim Towarzystwem Fotograficznym. Otwarcie zaplanowane zostało na piątek, 21 kwietnia o godz. 17 w Galerii Fotografii „Stylowy” w Zamościu. Fotografie będzie można oglądać do 11 maja (czwartek). „Prezentowana wystawa zawiera fotograficzny plon z niektórych wyjazdów z ostatnich kilkunastu lat, a jej tematem są zarówno znane zabytki oraz imponujące miasta, jak i różnorodność przyrodnicza świata i jego mieszkańcy” – czytamy w komunikacie prasowym, zapowiadającym wystawę fotografii podróżniczych Marka Marcoli ze Zwierzyńca.

MaSzt
wtorek, 18 kwietnia 2017
fot. ze zbiorów Marka Marcoli

akademia GOL

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: