Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Siatkówka

Najpierw ku czci Święta Niepodległości, a potem o ligowe punkty

Czternaście zespołów zgłosiło się do dwudziestej drugiej edycji siatkarskiego turnieju z okazji Święta Niepodległości. Pierwsze mecze zostały zaplanowane na wtorek, 25 października, a potyczki finałowe rozegrane zostaną 11 lub 13 listopada. Tradycyjnie zmagania poprzedzą doroczne amatorskie rozgrywki ligowe w hali OSiR w Biłgoraju.

czytaj więcej

Siatkówka

Rozbili puchar w drobny mak

Osiem par zawalczyło o Puchar Burmistrza Krasnobrodu Kazimierza Misztala w turnieju siatkówki plażowej, ale tylko jednej parze udało się go ustrzelić. I to dosłownie.

czytaj więcej

MARKOWE TEKSTY
Marek Sztochel
  • To była prowokacja!

    Niektórzy się ze mną zgadzali, jedni w zupełności, inni tylko częściowo. Ale byli też tacy, którym z nerwów głowy się zagotowały. Padło wiele mocnych słów, włącznie z „groźbami” o zaprzestaniu czytania portalu „Echa Roztocza” (echaroztocza.pl). Moje odpowiedzi udzielone anonimowym korespondentom we wczorajszym artykuje „Ludzie donosy piszą” wywołały burzę w zamojskim środowisku sportowym. Mój telefon, używany do celów służbowych, nie milkł przez całą niedzielę aż do późnych godzin wieczornych. Temat Andrzeja Swachy i Wiesława Wieczerzaka był naprawdę gorący, przeprowadziłem ponad dwadzieścia długich rozmów. Napłynęło też wiele maili. Wczoraj prowokacyjnie odpowiedziałem tylko anonimowym donosicielom, częściowo wbrew własnym poglądom i spostrzeżeniom. Teraz przedstawiam odpowiedź oficjalną, a wkrótce zamieszczę opinie i uwagi różnych osób związanych z zamojską piłką nożną, bardziej obeznanych w temacie niż ja.

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: