Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Biłgorajscy sportowcy będą tańczyć

Na 25 lutego (sobota) zaplanowany został doroczny biłgorajski karnawałowy bal sportowca. Przedstawiciele środowiska sportowego Biłgoraja będą się bawić w hotelu „Dodo”. Kapituła Biłgorajskiego Sportu, której przewodniczy Zdzisław Żołopa, wyróżni i nagrodzi dwie dziesiątki sportowców uprawiających sport półprofesjonalnie i rekreacyjnie.

 

Trwa karnawał, więc trzeba się bawić. Także przedstawiciele środowiska sportowego Biłgoraja będą mieli swój doroczny bal. Impreza została zaplanowana na 25 lutego (sobota) o godz. 19 w hotelu „Dodo”. – Kultywujemy tradycje integrowania biłgorajskiego środowiska sportowego i osób życzliwych rozwojowi sportu w naszym mieście. Zgłosiło się już około stu osób. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt uczestnictwa w balu jednej pary wynosi 250 zł – informuje Zdzisław Żołopa, przewodniczący Kapituły Biłgorajskiego Sportu, która organizuje bal.

baner stopka

W trakcie imprezy wyróżnieni i nagrodzeni zostaną sportowcy półprofesjonalni oraz ci, którzy uprawiają sport amatorsko i rekreacyjnie, i w ten sposób promują zdrowy, aktywny styl życia. W obu grupach wybrana zostanie najlepsza dziesiątka. – Do 17 lutego kapituła będzie przyjmowała od klubów z Biłgoraja zgłoszenia sportowców, kandydujących do wyróżnienia. Tradycyjnie wybierzemy dziesięciu takich sportowców, ale nie będziemy określać miejsca w dziesiątce. Zależy nam także na uhonorowaniu dziesięciu osób, które aktywnie promują sport amatorski i rekreację ruchową w naszym mieście – mówi Zdzisław Żołopa.

Bal nie będzie finansowany z środków samorządowych. Organizatorzy nie ubiegają się także o jakiekolwiek dotacje z publicznych pieniędzy. Koszty imprezy pokryją wpłaty uczestników oraz środki pozyskane od prywatnych sponsorów. Wyróżnieni sportowcy otrzymają okolicznościowe statuetki, dyplomy i nagrody.

MaSzt
piątek, 3 lutego 2017
Na zdjęciu wybrani wyróżnieni uczestnicy biłgorajskiego balu sportowca w 2008 roku.

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: