Ani w lewo, ani w prawo, tylko obiektywnie

Będzie bezpłatne szkolenie z zakresu zasiłków

W środę, 25 stycznia o godz. 10 w sali konferencyjnej inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tomaszowie Lubelskim (ul. Jana Pawła II 6) odbędzie się bezpłatne szkolenie, dotyczące zasiłku chorobowego i macierzyńskiego.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaplanował w swoim inspektoracie w Tomaszowie Lubelskim szkolenie z zakresu zasiłków. Spotkanie z ekspertem od zasiłków odbędzie się w środę, 25 stycznia o godz. 10 w sali konferencyjnej (nr 209) na pierwszym piętrze tomaszowskiego inspektoratu ZUS przy ul. Jana Pawła II 6.

Regionalny rzecznik ZUS w województwie lubelskim Małgorzata Korba informuje, że szkolenie jest przeznaczone przede wszystkim dla przedstawicieli zakładów pracy, które samodzielnie obliczają i wypłacają zasiłki. – Podczas spotkania będzie mowa między innymi o zasadach uwzględniania określonych składników wynagrodzeń przy ustalaniu wysokości zasiłków chorobowych i macierzyńskich. Skoncentrujemy się na świadczeniach dla pracowników i zleceniobiorców – zapowiada naczelnik Wydziału Zasiłków z Oddziału ZUS w Biłgoraju Aneta Kurylak w komunikacie wysłanym do mediów.

Szkolenie zostanie przeprowadzone pod hasłem „Ustalanie podstawy wymiaru świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa”. Chętni do udziału w szkoleniu muszą się wcześniej zapisać. Swój udział należy zgłosić pod numerem telefonu 84 664 44 68 (w godz. od 8 do 15).

MaSzt
poniedziałek, 9 stycznia 2017

NASI KOMENTATORZY

© Echa Roztocza 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wykonanie: